Monter Wentylacji

DANI-WENT

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niekorporacyjna firma instalacyjna z branży budowlanej, zajmująca się obsługą inwestycji w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji zatrudni pracownika na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI

Praca na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Delegacja w pozostałe rejony Polski w przypadku lokalizacji inwestycji poza Mazowszem.

WYMAGANIA:
- doświadczenie przy montażu wentylacji
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dokładność i staranność w wykonywaniu zadań
- samodzielność i odpowiedzialność
- umiejętność organizacji czasu pracy
- motywacja oraz chęć do pracy
- mile widziane uprawnienia SEP
- niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: "MONTER WENTYLACJI".

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”..

Prezentacja firmy

Niekorporacyjna firma instalacyjna z branży budowlanej, zajmująca się ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne