montażysta, serwisant bram i automatyki

Automatic Control

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

montaż i serwis bram garażowych i ogrodzeniowych, automatyki do bram, zapewnienie bezpiecznej eksploatacji urządzeń. oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę.

Wymagania

prawo jazdy kat. B, obsługa elektronarzędzi, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych, dyspozycyjność, miejsce zamieszkania Warszawa i najbliższa okolica.

Prezentacja firmy

Firma zamuje się montażem, serwisem automatyki do bram garażowych i ogro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od umiejętności i zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis