Mobilny Zespół Ochrony - Warszawa i okolice

Securitas Polska

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mobilny Zespół Ochrony - Warszawa (Praga Północ / Targówek)

Opis oferty pracy

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i dewastacją
  • dbanie o bezpieczeństwo na wyznaczonym terenie
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • posiadających prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony - mile widziane,
  • niekaranych,
  • z dobrą znajomością obsługi komputera i z dobrą sprawnością psychofizyczną,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • zdecydowanych, komunikatywnych i potrafiących pracować zespołowo,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

    Oferujemy:

  • pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • pracę w zespole dwuosobowym,
  • samochód firmowy oraz telefon,
  • zmiany 8-10 godzinne,
  • dofinansowanie do karnetu Multisport,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • ubezpieczenie NW (od nieszczęśliwych wypadków).
Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie i chcesz się sprawdzić na tym stanowisku - APLIKUJ DO NAS!

Możesz to zrobić poprzez:

  • wysłanie CV – przycisk aplikuj,
  • kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 6-9-0-1-0-2-6-8-9 (KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8-16).

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".