Mobilny Serwisant Wózków Widłowych

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży logistyki wewnątrzmagazynowej poszukujemy  kandydata na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Komplet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość zdobywania nowej wiedzy,

Pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, dofinansowanie do wypoczynku,

Politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze,

Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów,

Zakres obowiązków:

Serwis i przegląd techniczny wózków widłowych,

Wymiana oraz konserwacja baterii,

Serwis urządzeń oraz akcesoriów floty,

Wymiana i specyfikacja części oraz przesyłanie zamówień,

Oczekiwania:

Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane elektrotechniczne,

Wiedza z zakresu podstaw elektrotechniki oraz mechaniki,

Prawo jazdy kat. B,

Uprawnienia operatora wózków jezdniowych ewentualnie konserwatora wózków widłowych,

Dużym atutem będzie doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku,

Wysokie umiejętności komunikacyjne – praca w zespole,

Miejsce zamieszkania w Warszawie lub w powiatach pruszkowskim/grodziskim/warszawskim zachodnim/ legionowskim/wołomińskim

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna