Młodszy spedytor drogowy

Loginex Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Asystowanie w pracy operacyjnej przy organizacji procesów transportowych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Negocjowanie cen i kosztów
  • Nadzór nad realizacją zleceń
  • Nadzór nad przepływem dokumentów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej lub wykształcenie kierunkowe
  • Wymagana znajomość w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego, (niemiecki/francuski/włoski/hiszpański będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Chęć pozyskania nowych kontaktów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Doskonała komunikatywność, umiejętność negocjowania
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ciekawym profilu

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjno - logistyczną ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne