Młodszy Specjalista w Zespole Monitoringu i Obsługi Systemów Alarmowych

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 5/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa systemów zintegrowanego systemu bezpieczeństwa m.in. CCTV, systemów sygnalizacji włamania i napadu, łączności, SKD, w zakresie powiadomień, alarmów i proaktywnej obserwacji;
  • Prowadzenie bieżącej obserwacji obiektu przy wykorzystaniu systemu CCTV;
  • Proaktywna ocena obserwowanego obszaru, zgłaszanie do patroli, ochrony stałej na posterunkach ochronnych, niestandardowych zachowań ludzi lub obsługiwanych systemów;
  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego dla Służby Ochrony Lotniska;
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami Zespołu Monitoringu i Obsługi Systemów Alarmowych zakresie obsługi zdarzeń;
  • Prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy;
  • Dbanie o wysoką jakość pracy.

Praca w systemie zmianowym.

OFERUJEMY

  • Pakiet szkoleń ukończonych certyfikatami;
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia przy innowacyjnym projekcie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki płacowe;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe o profilu technicznym;
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z zabezpieczeniami technicznymi, łącznością lub informatyką;
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub gotowość do uzyskania uprawnienia;
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni lub gotowość do uzyskania uprawnienia;
  • Dopuszczenie do informacji niejawnych lub gotowość do uzyskania uprawnienia;
  • Dobra znajomość rynku zabezpieczeń technicznych;
  • Mile widziane kursy, szkolenia w zakresie zabezpieczeń technicznych, informatyki, łączności;
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Word i MS Excel;
  • Wzmagane kompetencje: spostrzegawczość, umiejętność wyciągania wniosków na bazie analizowanego materiału, szeroka percepcja wizualna, samodzielność, nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 13.02.2020r. przez przycisk "aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.