Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Agenta - Infolinia

Warszawa, mazowieckie

Generali

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Kontakty z ludźmi.
  • Rozmowy telefoniczne.
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Korespondencja mailowa.
  • Kompetencje.
  • Uprzejmość.
  • Cierpliwość.
  • Nanoszenie zmian na polisach.
  • Ubezpieczenia.
  • Szybka orientacja.
  • Ciekawość.
  • Chęć niesienia pomocy.
  • Zaangażowanie.
  • Takt.

Odnajdujesz się w tej chmurze?

Oferujemy m.in.: umowę o pracę, bezpłatne lekcje angielskiego, prywatną opiekę medyczną!

Generali - jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie - prowadzi działalność... ubezpieczeniową od ponad 175 lat. W skład grupy Generali wchodzi 150 firm ubezpieczeniowych, 100 instytucji finansowych oraz agencji nieruchomości, działających w ponad 40 krajach świata. Obecnie z usług Generali korzysta 46 milionów Klientów indywidualnych i korporacyjnych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse , Praca Ubezpieczenia , Praca Obsługa klienta