Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Młodszy specjalista w dziale księgowości

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta firmy o globalnym zasięgu zajmującej się produkcją i dystrybucją kosmetyków poszukujemy osoby na stanowisko:

Wyzwania jakie na Ciebie czekają to:

• księgowanie i weryfikacja faktur

• przygotowywanie płatności automatycznych oraz manualnych

• współpraca z zagranicznymi działami finansowymi

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów); kierunek ekonomia, finanse lub rachunkowość

• doświadczenie w pracy z systemami księgowymi

• dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• bardzo dobrą znajomość programu Ms Excel (tabele przestawne, funkcje logiczne)

• umiejętność analitycznego myślenia i bardzo dobrą organizację czasu pracy

• dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy

Możemy Ci zaoferować:

• interesującą pracę w dziale księgowo-finansowym

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• bardzo atrakcyjne warunki finansowe

• możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

• możliwość rozwoju w obszarze księgowości, doskonałą atmosferę pracy i mnóstwo ciekawych wyzwań

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse