Młodszy specjalista/ stażysta ds. monitoringu i ewaluacji (MEAL2)

Fundacja ADRA Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w Warszawie

Poszukujemy osoby pragnącej rozwijać się w tym obszarze monitoringu, ewaluacji i uczenia się (MEAL) i wesprzeć prowadzenie tych działań w ramach bieżących projektów Fundacji.
Osoba na tym stanowisku pracować będzie pod nadzorem kierownika ds. monitoringu i ewaluacji i współpracować z całym zespołem projektowym.

Zakres obowiązków:
• Wsparcie prowadzonych badań ewaluacyjnych, zbierania i analizy danych;
• Udział w opracowywaniu wskaźników;
• Udział w przygotowaniu projektów w zakresie monitoringu i ewaluacji;
• Monitorowanie realizacji wyników i wskaźników;
• Udział w formułowaniu wniosków i rekomendacji dla zmian;
• Wsparcie właściwego raportowania i obiegu informacji zgodnie z wymaganiami projektu;
• Udział w opracowywaniu programów szkoleń dla współpracowników, wolontariuszy i organizacji partnerskich;
• Wszechstronne wsparcie kierownika ds. monitoringu i ewaluacji.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w dziedzinach nauk ekonomicznych/ socjologii/ polityki społecznej/ lub pokrewnych lub ostatni rok studiów,
• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
• Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
• Zdolność do efektywnej pracy dynamicznie zmieniającym się i stresującym środowisku,
• Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i/lub w sektorze pomocy humanitarnej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
• Umowę w zależności od preferencji kandydata,
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
• Elastyczny czas pracy.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji hu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia