Młodszy Specjalista/Specjalista w Departamencie Usług Proinnowacyjnych

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

Realizacja zadań określonych dla Sekcji Kontraktowania I / II, w szczególności:

1. Opiniowanie w wyznaczonych terminach wzorów dokumentów niezbędnych do realizacji POIR i ich zmian,

2. Przygotowanie dokumentów niezbędnych w procesie kontraktowania oraz ich aktualizacja do zmieniających się przepisów,

3. Udział w ocenie pracy ekspertów uczestniczących w procesie oceny wniosków

o dofinansowanie lub rozpatrywania środków odwoławczych oraz współpraca z ekspertami,

4. Udział w procesie naboru i oceny wniosków o dofinansowanie:

• weryfikacja formalna wniosków,

• ocena wniosków o dofinansowanie, w tym w ramach KOP,

• weryfikacja danych i dokumentów dostarczanych przez wnioskodawców,

• bieżące wprowadzanie danych dot. prowadzonej oceny do LSI,

• przygotowanie i prowadzenie korespondencji z wnioskodawcami.

5. Udział w przygotowaniu list ocenionych projektów wraz z rekomendacją udzielenia bądź odmowy udzielenia dofinansowania ze środków POIR,

6. Udział w procesie rozpatrywania środków odwoławczych,

7. Przygotowanie wyznaczonych umów z beneficjentami,

8. Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie narzędzi informatycznych wspomagających kontraktowanie,

9. Bieżące uzupełnianie i weryfikacja baz danych i systemów informatycznych danymi

w zakresie realizowanych zadań,

10. Udział w przygotowaniu danych i dokumentów na potrzeby sprawozdawczości, monitorowania i ewaluacji projektów,

11. Udział w opracowywaniu założeń do realizacji nowych lub modyfikacji istniejących instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców, inicjowanie zmian przepisów w tym zakresie,

12. Przygotowanie (m.in. we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi)

i przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w zakresie wdrażanych działań,

13. Przygotowanie dokumentacji i prowadzenie postępowań dotyczących wyboru wykonawców usług przy realizacji zadań,

14. Współpraca w zakresie realizacji zadań DPU oraz innych powierzonych zadań,

15. Udzielanie informacji innym pracownikom Agencji w zakresie wykonywanych zadań,

16. Prowadzenie archiwizacji dokumentów.

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: Wyższe (minimum licencjat)

Doświadczenie:

• 3 lata doświadczenia zawodowego

• Doświadczenie w zakresie kontraktowania programów/projektów

Wiedza:

• Znajomość systemu wdrażania funduszy strukturalnych

• Znajomość zasad pomocy publicznej

• Podstawowa znajomość ustawy pzp

• Podstawowa znajomość ustawy o finansach publicznych

• Podstawowa znajomość prawa cywilnego (w zakresie umów cywilno-prawnych)

Umiejętności:

• Sprawna obsługa aplikacji komputerowych (pakiet MS Office), w tym MS Excel na poziomie średniozaawansowanym

• Umiejętność współpracy

• Umiejętność organizacji i planowania

• Zdolność analitycznego myślenia

• Gotowość do podróży służbowych

Niekaralność za umyślne przestępstwa przeciwko mieniu lub dokumentom

Wymagania pożądane:

Wykształcenie: Wyższe magisterskie w dziedzinie ekonomii, prawa lub pokrewnych, ew. studia podyplomowe z ww. dziedzin

• Doświadczenie w pracy w administracji publicznej

• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z przygotowywaniem lub kontraktowaniem programów/projektów

• Doświadczenie w zakresie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego po stronie zamawiającego

Wiedza:

• Wiedza w zakresie sposobów i warunków świadczenia usług proinnowacyjnych

• Znajomość środowiska instytucji otoczenia biznesu

• Znajomość zasad rachunkowości

• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

• Praktyczna znajomość pzp

• MS Excel poziom zaawansowany (samodzielne generowanie wybranych grup danych, projektowanie ich formatu, itp.)

• Prawo jazdy kat. B (czynna umiejętność prowadzenia samochodów osobowych)

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne warunki zatrudnienia i rozwoju

miejsce pracy: Centrum Warszawy

* Oferta pracy tymczasowej