Młodszy specjalista ds. Zarządzania ryzykiem / audyt procesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, spółki z zagranicznym kapitałem poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko Młodszy specjalista ds. Zarządzania ryzykiem / audyt procesowy.

Jest to nowo tworzone stanowisko związane z poszerzeniem kompetencji audytu wewnętrznego w ramach współpracy ze spółką matką

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • identyfikacja i analiza ryzyka biznesowego oraz raportowanie
  • udział we wdrażaniu systemu kontroli wewnętrznej w całej organizacji
  • uczestnictwo w programach oceny kontroli wewnętrznych oraz projektach doradczych i audytach
  • dokonywanie przeglądu i opiniowanie procedur i polityk dotyczących całej organizacji, w tym z zakresu zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej

Profil kandydata

  • Co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w kontroli wewnętrznej, audycie, zarządzaniu ryzykiem i procesami - pozwalające na samodzielne wykonywanie zadań po okresie wdrożenia
  • Znajomość procesów biznesowych i ich kontroli
  • Zdolności analityczne oraz znajomość MS excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny do bieżącej pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w spółce o stabilnej pozycji na rynku
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page