Młodszy Specjalista ds. zamówień publicznych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest spółka japońska o zasięgu międzynarodowym z branży medycznej. Działalność firmy skupia się na dystrybucji sprzętu medycznego stosowanego w dializoterapii, kardiochirurgii oraz innych specjalizacjach medycznych. Wraz ze stabilnym rozwojem, firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. zamówień publicznych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zamówień Publicznych z dobrą znajomością języka angielskiego. Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, lub zmotywowanych do rozwijania swoich kompetencji w obszarze obsługi zamówień publicznych.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych pod kątem wyrobów medycznych odpowiadających asortymentowi firmy
  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej, odpowiedzialność za terminowe składanie ofert
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Współpraca z dostawcami
  • Współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem handlowym oraz przedstawicielami medycznymi
  • Kontakt z Urzędem Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w zakresie rejestracji wyrobów medycznych - ewentualne składanie wyjaśnień, uzupełnień
  • Raportowanie i tworzenie analiz

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i Ustawy o Wyrobach Medycznych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Fundusz socjalny
  • System bonusowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page