Młodszy Specjalista ds. zakupów z językiem francuskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1173800

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. zakupów z językiem francuskim.

Twoje obowiązki:
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Monitorowanie terminowości dostaw
  • Rozliczanie dokumentów handlowych
  • Koordynacja i kontrola dostaw
  • Prowadzenie bieżącej oceny dostawców.

Czego oczekujemy?
  • Wcześniejszego doświadczenia lub stażu w obszarze księgowości
  • Znajomości języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2
  • Analityczne myślenie i umiejętność priorytetyzacji

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy hybrydowej

Jeżeli jesteś zainteresowany/a nie czekaj, prześlij swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland