Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. angielskim

Kraków, małopolskie

innogy Business Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (B2/C1) i chcesz go szlifować,
  • chcesz rozwijać się w obszarze księgowości i finansów,
  • dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy są dla Ciebie naturalne,
  • lubisz pracować zarówno samodzielnie jak i z zespołem,
  • ważna jest dla Ciebie atmosfera i chcesz pracować z fajnymi ludźmi,
  • programy pakietu MS Office (Excel, Outlook) nie są Ci obce,
  • chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin,

a jeśli dobrze znasz język niemiecki (B1/B2) to masz u nas ogromny plus!

Wymagania

Twoje przyszłe zadania to:

  • wspieranie brytyjskiej części zespołu ds. Wsparcia Obsługi Klienta (Service Desk),
  • poprzez obsługę klienta biznesowego w języku angielskim w sprawach finansowo-księgowych,
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z partnerami biznesowymi, dostawcami i pracownikami spółek innogy,
  • wsparcie w rozwiązywaniu zagadnień związanych z pracą zespołów księgowych,
  • pomoc w przygotowaniu i analizie raportów kontrolnych,
  • pracę w systemie SAP i innych systemach pomocniczych,
  • inne bieżące prace administracyjno-biurowe.

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych.... Dostarczamy energię elektryczną do firm i domów, działamy też w obszarze energii odnawialnej i poszerzamy grono klientów dzięki sprzedaży.
W naszych działaniach skupiamy się na tworzeniu zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym nasi klienci mogą efektywniej korzystać z energii. W tym celu wykorzystujemy nowe technologie pozwalające nam wdrażać innowacyjne rozwiązania oraz chronić środowisko.

Krakowski oddział firmy - innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę grupy , głównie za księgowość oraz finanse. Jesteśmy w Krakowie od października 2013 i zatrudniamy już ponad 300 osób.

W krakowskim oddziale innogy znajdziesz doskonałe możliwości rozwoju, bez względu na to, czy masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w księgowości, czy dopiero szukasz swojej ścieżki zawodowej.

Nie wymagamy od Ciebie specjalistycznej wiedzy z zakresu ekonomii czy rachunkowości. Dzięki programowi wdrożeniowemu i dostępowi do szkoleń wewnętrznych, stanowiska są otwarte dla absolwentów wszystkich kierunków i wydziałów.

Współpracujemy bezpośrednio z innymi spółkami grupy, dlatego kluczowym kryterium jest znajomość języków obcych. Najczęściej poszukujemy osób ze znajomością niemieckiego, angielskiego lub czeskiego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta