Młodszy Specjalista ds. Wsparcia ESS/MSS - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z rozwojem usług do naszego działu IT Teta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista do spraw wsparcia ESS/MSS.

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia ESS/MSSMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie użytkownikami systemu TETA HRM/ME
  • Obsługa bieżących zgłoszeń użytkowników systemu TETA HRM/ME
  • Generowanie raportów na życzenie użytkowników systemu
  • Przygotowywanie ekstraktów danych na potrzeby audytorów
  • Zgłaszanie problemów dalszym liniom wsparcia
  • Raportowanie statystyk rozwiązywania zgłoszonych problemów

Wymagania:

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w zakresie wsparcia użytkowników portali pracowniczych
  • Doświadczenie w tworzeniu zapytań do relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela
  • Orientacja na klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość programów TETA HRM/ME
  • Znajomość SQL/Pl-SQL

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • Bogaty pakiet benefitów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.