Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego

cały region, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-6-57227
Wynagrodzenie: 3000 - 3200 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera branży usług logistycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- podtrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z istniejącymi klientami biznesowymi
- koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientami a wewnętrznymi działami firmy (m.in. działem handlowym, logistyki, planowania, finansowym)
- przyjmowanie i przetwarzanie wszystkich typów zamówień i korekt w systemie
- obsługa procesu reklamacji

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
- dobra znajomości języka angielskiego

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- możliwość wyjazdów do naszych zagranicznych oddziałów
- wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (przygotowany plan wdrożenia – onboardingu dla nowych pracowników)
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek finansowy na Święta Bożego Narodzenia)
- spotkania integracyjne
- nielimitowany dostęp do pysznej kawy;)
- darmowy parking
- nowość – comiesięczne bony Sodexo (po okresie próbnym)
- możliwość udziału w zajęciach językowych (po okresie próbnym)

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta