Młodszy specjalista ds. wprowadzania zamówień z językiem niemieckim

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

6-6-60269

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- wprowadzanie danych/zamówień do systemu SAP
- weryfikacja poprawności danych w języku niemieckim
- monitorowanie zamówień w systemie
- współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B1)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2/B1)
- mile widziane wcześniejsze doświadczenia zawodowe w międzynardowej korporacji
- umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
- znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
- mile widzana znajomość systemu SAP
- skurpulatność
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Korzyści:
- umowa o pracę tymczasową na okres 7 miesięcy z możliwością przedłużenia
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- przyjazna atmosfera w pracy
- szkolenia wstępne
- możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta