Młodszy Specjalista ds. windykacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. MSW/014/KGŁ

Zadania:

  • Bieżąca analiza należności i monitorowanie płatności w zakresie zleconej grupy odbiorców
  • Wyjaśnianie z odbiorcami wszelkich niezgodności w należnościach
  • Negocjowanie porozumień i harmonogramów spłat należności
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz z zakresu kontroli kredytu kupieckiego i zarządzania należnościami dla wyznaczonej grupy odbiorców
  • Archiwizacja i aktualizacja dokumentacji odbiorców
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Inne prace wynikające z bieżącej obsługi zleconej grupy odbiorców

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Manpower
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Praca dla rozpoznawalnej firmy
  • Atrakcyjna lokalizacja firmy - nieopodal Dworca Gdańskiego
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Doświadczenie w windykacji telefonicznej
  • Znajomość prawnych aspektów windykacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia lub pokrewne
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość systemu SAP CEP, mile widziana
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials