Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.
Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Warszawa, mazowieckie

Idea Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Z łatwością nawiązuje relacje z współpracownikami oraz lubi pracę w zespole,
  • Posiada minimum średnie wykształcenie,
  • Sprawnie obsługujesz pakiet Microsoft Office,
  • Sprawnie komunikujesz się przez telefon,
  • Jesteś nastawiony na realizację celów,
  • Posiada doświadczenie w obsłudze klienta – będzie to dodatkowym atutem,

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Prowadzenie telefonicznych negocjacji windykacyjnych i motywowanie Klientów do spłaty zadłużenia,
  • Aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemach,
  • Realizowanie wyznaczonych celów i wsparcie działań poszczególnych jednostek Departamentu,
  • Zapewnienie wysokiej jakości i skuteczności obsługi Klientów, zgodnej z obowiązującymi standardami.

Idea Bank SA to bank, który pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o... własnym biznesie. Idea Bank wspiera rozwój działalności małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje produkty i usługi bank oferuje firmom i klientom indywidualnym. Polityka Idea Bank zakłada ścisłą współpracę z każdym klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing