Młodszy Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
04/2021

Lokalizacja miejsca pracy: Karczew

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych oraz bieżąca obsługa kluczowych klientów zagranicznych (Europa Zachodnia)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie pełnego procesu handlowego
  • Wsparcie rozwoju działu

Wymagania:

  • Dobra znajomość niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Ukierunkowanie na cel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na bardzo korzystnych warunkach finansowych
  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Prace na najnowszym sprzęcie komputerowym oraz w nowoczesnym budynku biurowym
  • Pakiet socjalny oraz ubezpieczenie grupowe z bardzo korzystnymi warunkami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.