Młodszy Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
04/2021

Lokalizacja miejsca pracy: Karczew

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych oraz bieżąca obsługa kluczowych klientów zagranicznych (Europa Zachodnia)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie pełnego procesu handlowego
  • Wsparcie rozwoju działu

Wymagania:

  • Dobra znajomość niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Ukierunkowanie na cel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy na bardzo korzystnych warunkach finansowych
  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Prace na najnowszym sprzęcie komputerowym oraz w nowoczesnym budynku biurowym
  • Pakiet socjalny oraz ubezpieczenie grupowe z bardzo korzystnymi warunkami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Sprzedaż - Account Management