Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0021934

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż w branży HR, która umożliwi realizację założonych celi
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych dostępnymi metodami
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów z Klientami
  • Posprzedażowy kontakt z Klientami
  • Otwartość na wsparcie zespołu w innych działaniach

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Odpowiedzialność i dokładność w ramach wykonywanych zadań
  • W naszym zespole cenimy sobie komunikatywność, innowacyjność oraz otwartość
  • Mile wiedziane doświadczenie w sprzedaży b2b
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dogodnej lokalizacji - mieścimy się przy PKP Służewiec
  • Możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji
  • Wsparcie kolegów i przełożonych w codziennych zadaniach

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Account Management