Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Pro People sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy. Świadczymy zaawansowane usługi pracy tymczasowej, oferujemy skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, specjalizujemy się w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Warszawa

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Twój zakres obowiązków
• Kontakt z klientami jednego z najstabilniejszych Banków w Polsce
• Sprzedaż pożyczki gotówkowej i produktów kredytowych przy karcie kredytowej
• Budowanie relacji z klientami i oferowanie dopasowanych rozwiązań
• Zbieranie dokumentacji, przygotowywanie i procesowanie wniosków kredytowych
• Poszerzanie swoich umiejętności sprzedażowych i wiedzy na temat produktów kredytowych

To oferujemy
• Możliwość rozwoju w sprzedaży produktów finansowych w jednym z najstabilniejszych banków w Polsce
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
• Profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje
• Pracę od 9:00 do 17:00 i zawsze wolne weekendy
• Karta MultiSport
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Konkursy wewnętrzne

Nasze wymagania
• Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
• Umiejętność przekonywania, budowania relacji, efektywnej komunikacji
• Znajomość produktów bankowych
• Nastawienie na realizację celów
• Wykształcenie średnie (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut)
• Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.