Młodszy specjalista ds. promocji i marketingu

Eko - Wital Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za reklamę, promocję sprzedaży, działania z zakresu public relations,
  • ustalanie z dostawcami budżetów marketingowych i współpraca przy ich realizacji z działami zakupów i sprzedaży
  • opieka nad serwisami internetowymi firmy
  • pozyskiwanie do współpracy i kontakt z mediami w ramach realizacji polityki informacyjnej firmy,
  • przygotowanie i zlecenie reklam oraz lokowania produktów w magazynach branżowych.
  • przygotowywanie materiałów drukowanych typu cenniki, katalogi i współpraca z grafikami zewnętrznymi,
  • współpraca z działem zakupów i działem sprzedaży w celu przygotowania i realizacji planów promocyjnych i wspieranie sprzedaży

Oferta:

  • praca w jednej z największych firm tego typu w Polsce w dynamicznie rozwijającym się sektorze
  • środowisko pracy, w którym ceniony jest profesjonalizm i zaangażowanie
  • płatne szkolenie i wdrożenie w procedury firmy
  • umowa zlecenie w pierwszym okresie, potem umowa o pracę

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności copywriterskie i kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka włoskiego i/lub niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość CMS i Adobe Photoshop

Prezentacja firmy

Eko - Wital istnieje na rynku już od 2001 roku. Zajmujemy się dystrybucj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja