Młodszy specjalista ds projektowo-budowlanych

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eltor Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- projektowanie przyłączy i sieci nN oraz SN
- kompleksowe opracowywanie dokumentacji techniczno-prawnej
- kontakt z Odbiorcą
- uzgadnianie dokumentacji w urzędach
- wykonywanie inwentaryzacji sieci elektroenergetycznych
- około projektowe prace administracyjno-biurowe
- współpraca z podwykonawcami
- nadzór wykonawczy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka
- Mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów sieci elektroenergetycznych nN i SN
- Znajomość programów wspomagających projektowanie AutoCAD, OBL itp.
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań

Prezentacja firmy

P.W. ELTOR Sp. z o.o. jest firma z 70 letnim stażem wykonującą usługi zl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie