Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- projektowanie przyłączy i sieci nN oraz SN
- kompleksowe opracowywanie dokumentacji techniczno-prawnej
- kontakt z Odbiorcą
- uzgadnianie dokumentacji w urzędach
- wykonywanie inwentaryzacji sieci elektroenergetycznych
- około projektowe prace administracyjno-biurowe
- współpraca z podwykonawcami
- nadzór wykonawczy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka
- Mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów sieci elektroenergetycznych nN i SN
- Znajomość programów wspomagających projektowanie AutoCAD, OBL itp.
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań

P.W. ELTOR Sp. z o.o. jest firma z 70 letnim stażem wykonującą usługi zlecane przez Zakłady... Energetyczne oraz instytucjonalnych i prywatnych inwestorów w zakresie robót elektroenergetycznych do 30kV w tym:
• budowa linii energetycznych i kablowych nN i SN;
• budowa linii energetycznych napowietrznych z przewodami gołymi i izolowanymi;
• budowa linii energetycznych AXCES i EXCEL;
• budowa stacji transformatorowych napowietrznych;
• budowa stacji transformatorowych wnętrzowych i kontenerowych;
• wyposażenia stacji wnętrzowych;
• budowy linii oświetlenia ulicznego i parkowego;
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie