Młodszy Specjalista ds. płac - j. niemiecki

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-7-63545

Dla naszego Klienta, SSC globalnej firmy z branży produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko Mlodszy Specjalista ds. płac.

Zakres zadań:
- opracowywanie i zbieranie danych na potrzeby naliczania płac,
- współpraca zarówno z zewnętrznymi jak i wewnętrznymi interesariuszami firmy,
- kluczowy udział w analizie i opracowywaniu raportów płacowych oraz udział w audycie wyników pod względem zgodności z obowiązującymi przepisanymi,
- możliwość wdrażania autorskich usprawnień dla procesów HR oraz Payroll.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
- mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym,
- umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów.

Korzyści:
- praca w renomowanej, międzynarodowej firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym,
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport, premie, kursy jezykowe).

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja biurowa