Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel

Opis stanowiska pracy

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:
Bieżąca obsługa klientów
Informowanie o produktach firmy oraz ich sprzedaż
Nadzór nad czynnościami administracyjnymi – koordynacja obiegu dokumentów
Monitorowanie zawieranych umów i ich realizacja
Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:
Wysoka komunikatywność i pozytywne nastawienie
Doświadczenie związane ze sprzedażą telefoniczną lub obsługą klienta (będzie dodatkowym atutem)
Praktyczna znajomość programu MS Excel
Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferta:
Możliwość pracy zarówno w niepełnym wymiarze (min. 100 h) jak i w pełnym wymiarze czasu pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
Elastyczne godziny pracy 7:00 – 17:30
Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej organizacji.

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i... zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Naszym Klientom oferujemy rzetelną, profesjonalną rekrutację pracowników idealnie dopasowanych do potrzeb kadrowych firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta