Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1113181

Advanced English Speaker Wanted

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie, szukamy obecnie osób z biegłym językiem angielskim do działu obsługi klienta.

Do Twoich zadań należeć będzie wsparcie klienta w j. angielskim– telefoniczne, mailowe i za pośrednictwem czatu, budowanie pozytywnych relacji oraz dobrego wizerunku firmy.

Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości j. angielskiego (poziom C1) oraz znajomości MS Office. Szukamy osób dobrze zorganizowanych, komunikatywnych oraz lubiących pracę z ludźmi. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie o międzynarodowym zasięgu. Firma oferuje również odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy. Oferowane wynagrodzenie - 5000-6500 zł brutto.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy