Młodszy specjalista ds. marketingu

Ekoenergetyka – Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie materiałów marketingowych oraz komunikacyjnych dla spółki głównej i spółek zagranicznych;
  • przygotowywanie oraz aktualizacja informacji i materiałów handlowych dla klientów oraz działów Sprzedaży i Dystrybucji;
  • bieżąca analiza rynku i konkurencji;
  • koordynowanie procesów marketingowych przy bezpośredniej współpracy z działem sprzedaży
  • obsługa marketingowa zewnętrznej sieci dystrybucji
  • przygotowywanie raportów z aktywności konkurencji online i offline;
  • analiza trendów w marketingu i komunikacji;
  • udział w badaniach potrzeb rynkowych;
  • identyfikowanie potrzeb informacyjnych i materiałowych zespołu;
  • współpraca z innymi działami i spółkami Grupy oraz zewnętrznymi dostawcami usług;
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych oraz wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych;
  • raportowanie Dyrektorowi Biura Marketingu i PR.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem);
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność przygotowania brief'ów marketingowych;
  • wiedza o trendach marketingowych;
  • znajomość kanałów komunikacyjnych B2B;
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej;
  • kreatywność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • EkoZdrowie

·   Prywatna Opieka Medyczna LUX MED;

·   Ubezpieczenie grupowe PZU;

·   Karta Medicover Sport.

  • EkoInicjatywy

·   Wsparcie inicjatyw pracowniczych;

·   Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki;

·   Sportowa integracja.

  • EkoRozwój

·   Dofinansowanie do kursów językowych;

·   Możliwość awansu;

·   Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie;

·   Innowacyjne projekty emobility;

·   Interdyscyplinarny zespół.

  • EkoWorkPlace

·   Nowoczesne narzędzia pracy;

·   Komfortowe przestronne biura;

·   Pyszna kawa z lokalnej palarni;

·   Ruchomy czas pracy.

  • EkoPlus

·   Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;

·   Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka;

·   Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".