Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu budżetów oraz prognozowaniu finansowym
  • Comiesięczna analiza odchyleń od planowanych wyników
  • Udział w planowaniu średnio- i długoterminowym
  • Optymalizacja kosztów
  • Analiza kosztów oraz przychodów generowanych przez poszczególne produkty i usługi
  • Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych dla Dyrektora Finansowego
  • Wsparcie analityczne dla klientów wewnętrznych

Profil kandydata

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów na kierunku: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie lub pokrewne
  • roczne doświadczenie w kontrolingu lub audycie finansowym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (SQL / VBA mile widziane)
  • Wiedza za zakresu rachunkowości (bilans, rachunek wyników, przepływy pieniężne)
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Pro-aktywność, chęć do nauki i rozwoju
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Realny wpływ na działalność firmy i możliwość rozwoju
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Pakiet szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page