(Młodszy) Specjalista ds. kadr

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zapraszamy do aplikowania osoby z pierwszym doświadczeniem kadrowym, zainteresowane rozwojem w tym obszarze.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana organizacja zajmująca się sprzedażą produktów FMCG.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za obszar kadr - przygotowywanie umów, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym akt osobowych;
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych;
  • organizacja i nadzów nad szkoleniami BHP;
  • księgowanie list płac, faktur zakupu i faktur korygujących (nie wymagamy doświadczenia);
  • archiwizacja dokumentów;
  • udział w regionalnych spotkaniach zespołu HR.

Profil kandydata

  • około roczne doświadczenie w pracy w kadrach;
  • dokładność, sumienność i terminowość;
  • znajomość przepisów prawa pracy;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość systemu MS Navision.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych;
  • pakiet benefitów od pierwszego dnia pracy;
  • pracę hybrydową - biuro znajduje się w obszarze bliskiej Woli.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page