Młodszy Specjalista ds. ICT - Młodszy Informatyk - Sieciowiec

ASK Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

- zarządzanie siecią Lan/Wlan celem zapewanienia ciągłości działania systemu – nieprzerwanej, stabilnej, poprawnej i bezpiecznej pracy serwera, wszystkich urządzeń komputerowych i programów;
- rozwiązywanie problemów w placówkach w kraju i w oddziałach grupy – help desk lokalnie i zdalnie;
- bieżące utrzymanie serwerów – administrowanie serwerami w sieci lokalnej,
- utrzymywanie systemu komputerowego w stanie sprawności;
- realizacja bieżących i nowych projektów ICT lokalnych oraz w ramach grupy;
- zarządzanie kamerami;
- wykonywanie instalacji kablowych;
- oraz lokalne wsparciem ze strony ICT dla produkcji;

Wymagania

Jeśli:
- posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;
- bardzo dobrze znasz systemy operacyjne Microsoft 7/10;
- dobrze znasz system Windows (Server) na poziomie administracyjnym;
- zajmowałeś się utrzymaniem i administracją sieci komputerowej LAN, WAN, WLAN;
I nie są Ci obce:
- zagadnienia sieciowe ( routery, switche, sieci Lan, Vlan, Wan, Dns, Dhcp,…);
- oprogramowanie VM Ware, vSphere, Veeam Backup, Active Directory;
- systemy zabezpieczeń danych (antivirus, backup, disaster recovery);
- znasz j.angielski na poziomie zaawansowanym;
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B;

I dodatkowo:
- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znasz system ERP SAP;
- posiadasz wiedzę z zakresu systemu Linux, baz danych (Ms- Sql Server, MySql, Ms- Access); z zakresu konfiguracji PBX, oraz umiejętność obsługi i konfiguracji systemu Zabbix;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
- możliwość rozwoju;
- pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
pierwsza na 3 miesiące, następna na 33 miesiące, następna na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy