Młodszy Specjalista ds. Gwarancji Ubezpieczeniowych i Ubezpieczeń Majątkowych

Profika Broker

Warszawa, mazowieckie

Od: Profika Broker
Miejsce pracy: Warszawa

Lubimy myśleć o sobie jako o spółce brokerskiej innej niż wszystkie. Innej, bo jesteśmy bardzo przywiązani do naszych wartości. Innej, bo zawsze staramy się stać po stronie naszego Klienta i bezkompromisowo reprezentować jego interesy. Innej, bo zawsze myślimy o współpracy z Klientem kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej inności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasza inność wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.

Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta możemy traktować indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Młodszego Specjalistę ds. Gwarancji Ubezpieczeniowych i Ubezpieczeń Majątkowych

zaangażowanej osoby, z zapałem do nauki, która chce się rozwijać, aby w ciągu roku stać się samodzielnym specjalistą

Zadania:

  • Kompletowanie dokumentacji do limitów gwarancyjnych i negocjowanie warunków umów generalnych o udzielanie gwarancji ubezpieczeniowych przy wsparciu Brokera
  • Opracowywanie programów ubezpieczenia we współpracy z Brokerem
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami
  • Pomoc przy opracowywaniu porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla Klientów
  • Utrzymywanie i nawiązywanie relacji z nowymi i obecnymi Klientami
  • Utrzymywanie bieżących relacji z Towarzystwami Ubezpieczeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (ostatni rok, min. dostępność 4 dni w tygodniu)
  • Wiedza z zakresu podstaw analizy finansowej lub podstaw rachunkowości
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej (mile widziane)
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Otwartości i inicjatywy w działaniu
  • Dobrej organizacja pracy, umiejętności pracy w zespole oraz sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań
  • Dokładności w pracy, odpowiedzialności i rzetelności
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Wynagrodzenie + premie za efekty pracy
  • Wsparcie przyjaznego zespołu oraz przełożonego
  • Świetną atmosferę pracy w sprzyjającej kulturze organizacyjnej opartej na uczciwości, rzetelności i profesjonalizmie
  • Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • Opiekę medyczną
  • Wyjazdy integracyjne