Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista ds. Floty Samochodowej

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należało:

  • Administrowanie wewnętrzną flotą samochodową;
  • Prowadzenie dokumentacji floty samochodowej;
  • Koordynacja procesu likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Bezpośredni kontakt i wsparcie dla pracowników – użytkowników floty.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej wiedzy z zakresu likwidacji szkód, współpracy z firmami – dostawcami usług flotowych;
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu;
  • Zainteresowania motoryzacją i kwestiami technicznymi samochodów;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP na czas określony;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy ( stacja linii M2 – Rondo Daszyńskiego).

Wymagania

z dopiskiem:

IP/MSF/06/19/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Inne