Młodszy specjalista ds. administracji

JOBWERKE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jobwerke, to spółka specjalizująca się w rekrutacji i rozwoju pracowników głównie na terenie Polski i w Niemczech. Specjalizujemy w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów i kurierów. Naszą strukturę chcemy wzmocnić o osobę o kompetencjach i wiedzy z zakresu kadr i płac. Dołącz do nas, jeśli masz głowę pełną pomysłów i chcesz się rozwijać.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w sporządzaniu list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń
  • społecznych i zdrowotnych
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Obsługę pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • Weryfikację ewidencji czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur
  • Płatne szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Brak dress code’u
  • Komfort pracy – kawę/herbatę, owocowe wtorki, zieloną strefę relaksu
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość uczestnictwa w firmowych inicjatywach dobroczynnych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Microsoft365) – w szczególności programu Excel
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Skrupulatności i dbałości o szczegóły

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa