Młodszy specjalista d/s marketingu

i2D

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

i2D to firma informatyczna budująca ciekawe start-upy.

Obecnie mamy na pokładzie prawie samych programistów, więc zatrudniona osoba zajmie się całością działań marketingowych firmy.

Produkt który chcemy oferować jest bardzo interesujący, więc praca u nas (biuro koło Metra Racławicka) będzie na pewno bardzo fajną przygodą! Ale jednocześnie wyzwaniem - jak to w małych firmach :)

Obowiązki:

  • Prowadzenie fan-page'y i zarządzanie działaniami reklamowymi na Facebooku
  • Zarządzanie kampaniami Adwords

Jeśli się na tym nie znasz - wyślemy Cię na szkolenie.

  • Sprzedaż telefoniczna dla małych klientów
  • Prezentacje produktu dla większych klientów
  • Prezentacje produktu na konferencjach, targach branżowych

Nasz produkt jest fajny, a grupa docelowa dobrze zdefiniowana i sympatyczna - powinna to być czysta przyjemność :)

  • Wdrożenie narzędzia do e-mail marketingu
  • Prowadzenie firmowego CRM
  • Analiza działań konkurencji
  • Sugerowanie kierunków rozwoju naszych start-upów w oparciu o informacje zwrotne uzyskane od klientów

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywność
  • Duży zapał do pracy i nauki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Studenci ostatnich lat lub zaoczni - mile widziani

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Duża liczba znajomych na Facebooku :)

Prezentacja firmy

Budujemy zaawansowane technologicznie, ale łatwe w użyciu systemy inform... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media