Młodszy Programista .NET

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 200-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych lub w trakcie studiów
  • Minimum pół roku doświadczenia w programowaniu C#/ ASP.NET
  • Znajomość ASP.NET MVC lub WPF
  • Znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość narzędzi typu Visual Studio, SVN

Oferujemy:

  • Płatny urlop
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń

VLOG