Młodszy Programista C#

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 300-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej. Poszukujemy Młodszego Programisty C# do zespołu odpowiedzialnego za programowanie oraz rozwój mikroprocesorów.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania kart elektronicznych intensywnie wykorzystującego mechanizmy kryptograficzne
  • Tworzenie oprogramowania do (pre-) personalizacji kart elektronicznych
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych, analiz i dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne / pokrewne
  • Umiejętność programowania w C# (zrealizowane projekty)
  • Podstawowa znajomość lub chęć nauki języka Java (Java Card)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane:

  • Zdobyte doświadczenie w programowaniu w języku C# podczas praktyk lub stażu
  • Znajomość zagadnień związanych z praktycznym stosowaniem kryptografii
  • i podpisem elektronicznym
  • Znajomość środowiska Eclipse i/lub Visual Studio

Oferujemy:

  • Umowa o Pracę / Kontrakt B2B (praca na pełen etat)
  • Wynagrodzenie: 5.000 - 7.000 PLN brutto
  • Ubezpieczenie zdrowotne, kartę sportową
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
VLOG