Młodszy Pracownik Magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie z branży farmaceutycznej
  • Praca od zaraz na cały etat od poniedziałku do piątku (godziny pracy: 9:00-17:15)
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (m.in.: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w dynamicznym zespole

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Rozładunek dostaw oraz przyjęcie ich do magazynu
  • Dbanie o prawidłowe składowanie towaru
  • Kontrolowanie zapasów magazynowych i uczestnictwo w okresowych inwentaryzacjach
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w jego otoczeniu
  • Wykonywanie zadań zgodnie wytycznymi przełożonego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy