Młodszy/ Middle Programista PHP

Grupa eSprzedaż

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa eSprzedaż powstała z myślą o sprzedawcach internetowych oraz aukcyjnych. Nasza oferta jest również skierowana do fizycznych sprzedawców, którzy chcą trafić ze swoim asortymentem do klientów w internecie. W naszej ofercie znajdują się usługi oraz narzędzia kompleksowo uzupełniające i wspierające sprzedaż online.
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Programista PHP.

Firma: Grupa eSprzedaż.

Netgraf, Sellasist, Sellingo, Webmedium

Poszukuje do pracy na stanowisku: Młodszy/Middle Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa - Wesoła ul. Wilanowska 39a

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie programistów z dużym doświadczeniem
- Możliwość pracy dla osób poza Warszawy pomagamy ze stancją
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i projektów
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Pracę w młodym zespole

Wymagania

- Podstawowej znajomości poleceń w systemie Linux
- Znajomość PHP
- Dobra znajomość HTML5/CSS3
- Znajomości wzorca MVC
- Znajomości relacyjnych baz danych
- Umiejętności integracji z hurtowniami w oparciu o XML, CSV
- Podstawowej znajomości JavaScript(jQuery)
- Umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji GIT

Prezentacja firmy

Szybko rozwijająca się agencja interaktywna oferująca tworzenie serwisów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management