Młodszy kupiec - marki własne

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Kupca, do zespołu odpowiedzialnego za markę własną.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma Retail, branża elektroniki użytkowej.

Opis stanowiska

* zarządzanie kategorią produktów oraz opracowywanie kompleksowej strategii dla danej kategorii/ marki
* maksymalizacja zysku i sprzedaży z zarządzanej grupy produktów
* analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów cenowych w danej kategorii produktów
* współpraca z dostawcami, negocjowanie optymalnych cen zakupu i warunków dostaw
* regularne prowadzenie analiz dot. zakupów towarów i współpracy z dostawcami
* dbanie o dostępność towarów do ciągłej sprzedaży
* odpowiedzialność za realizację celu zapasu magazynowego oraz zasięgu
* współpraca w zakresie spójnej polityki zakupowej wobec dostawców, najlepszej prezentacji oferty towarowej na stronach WWW oraz w sklepach
* ścisła współpraca z marketami i sklepami internetowymi

Profil kandydata

* co najmniej 2- letnie doświadczenie w zakupie i sprzedaży,
* znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kategoriami produktów
* umiejętność planowania, zarządzania celami krótko- i długoterminowymi, zorientowanie na realizację wyników
* zdolność strategicznego myślenia, samodzielność i dynamika w działaniu
* umiejętności negocjacyjne i analityczne, decyzyjność
* kreatywność, wdrażanie zmian, otwartość na nowe wyzwania
* biegła znajomość arkusza MS Excel;
* budowanie relacji współpracy z Klientem wewnętrznym i Dostawcą
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* praca w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju,
* wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
* duża samodzielność i wpływ na kreowanie strategii produktowej w sieci,
* narzędzia niezbędne do pracy oraz bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page