Młodszy księgowy / Młodsza księgowa

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Coral Travel Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Księgowość w turystyce to miejsce gdzie dużo się dzieje. Szukamy osób, które chcą się rozwijać wraz z nami!

Twoje codzienne obowiązki obejmą:

  • Księgowanie wyciągów, przychodów, kosztów
  • Codzienną pracę w Excelu,
  • Rozliczanie turystyki,
  • Rozliczanie kontrahentów,
  • Przygotowywanie raportów finansowych,
  • Dekretację dokumentów finansowych,
  • Pracę w wewnętrznych systemach informatycznych.

Wyślij nam swoje CV jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w biurze rachunkowym lub dziale księgowości,
  • Rozmowa w języku angielskim nie sprawia Ci problemu,
  • Umiesz ustalać priorytety i dobrze organizować swój czas pracy,
  • Jesteś samodzielny (chcemy powierzyć Ci odpowiedzialne zadania),
  • Ważna jest dla Ciebie współpraca i dobra komunikacja w zespole,
  • Excel nie ma dla Ciebie tajemnic (codzienna praca),
  • Chętnie pomagasz innym i angażujesz się w rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę i elastyczne godziny pracy (zaczynamy w godzinach 8:00 – 10:00),
  • Benefity (karta żywieniowa, zniżki branżowe i inne),
  • Udział w prężnym rozwoju naszej firmy (praktycznie co miesiąc otwieramy nowy salon sprzedaży),
  • Młody zespół z poczuciem humoru (średnia wieku to około 25 lat).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.