Młodszy księgowy z j. niemieckim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1161300

Dla naszego Klienta, globalnej korporacji, poszukujemy obecnie osoby biegle posługującej się językiem niemieckim, chcącej rozwinąć swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku i dołączyć do zespołu księgowości.

 Jedyne czego wymagamy to:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Język angielski na poziomie B2
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne i chęć pracy z danymi
  • Dobra organizacja czasu pracy

  Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z pakietem benefitów
  • Pracę hybrydową z przewagą pracy zdalnej
  • Pakiet kafeteryjny
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju

  Obowiązki na stanowisku:

  • Sporządzanie raportów
  • Tworzenie kalkulacji, aktualizowanie danych w systemie
  • Porównywanie danych księgowych
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie
  • Wsparcie w procesie udoskonalania procedur

Jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowej korporacji, wykorzystać umiejętności językowe i rozwijać się pod okiem specjalistów – APLIKUJ!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy