Młodszy Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Młodszy KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wsparcie przy rozliczaniu podatku VAT
  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń
  • Inne zadania zlecone przez Głównego Księgowego

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w księgowości (mile widziane biuro rachunkowe)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość zasad polskiej rachunkowości
  • Chęć nauki i rozwoju w kierunku samodzielnego księgowego
  • Solidność i rzetelność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Kompleksowe wdrożenie
  • Możliwości rozwoju pod okiem samodzielnych specjalistów
  • Benefity pozapłacowe i świadczenia socjalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.