Opis stanowiska pracy

Młodszy koordynator ds. marketingu
Kraków
NR REF.: 1127877

Twój nowy pracodawca to międzynarodowa firma logistyczno - transportowa, jedna z największych na świecie.
Swoje usługi świadczy na kilku kontynentach.

Młodszy koordynator ds. marketingu:

Codzienna praca na tym stanowisku będzie polegała na nadzorowaniu administracji, wprowadzaniu danych do bazy, monitorowaniu i tworzeniu kont klientów. W zakres obowiązków wchodzi także raportowanie wydatków do centrali, pomoc przy alokowaniu faktur dla zagranicznych klientów, zbieranie danych od różnych zespołów i pomoc w przygotowywaniu kampanii marketingowych.
Współpraca z działem marketingu.

Wymagania:
- j. Angielski na poziomie komunikatywnym ( C1)
- dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint
- samodzielność, komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie jako asystent, pomoc dla działu - mile widziane
- umiejętność rozwiązywania konfliktów

Pracuj w międzynarodowym środowisku! Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, w tym dofinansowanie na rozwój osobisty.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo