Młodszy Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - spółki z branży FMCG, w związku z szybkim wzrostem, pojawiła się potrzeba utworzenia nowego stanowiska w dziale kontrolingu, poszukujemy osoby o profilu Młodszego Kontrolera Finansowego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Współtworzenie budżetu spółki, nadzorowanie odchyleń oraz tworzenie rekomendacji
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca I roku
  • Wsparcie przy prowadzeniu audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Przygotowanie zestawień na potrzeby na potrzeby grupy
  • Wspieranie projektów tworzonych w zakresie działu
  • Wprowadzanie I nadzorowanie nowych narzędzi usprawniających pracę

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z zakresu analizy finansowej
  • Prowadzenie procesu budżetowania I analizy odchyleń - min. 1/2 cykle budżetowania
  • Wykształcenie wyższe z dziedzin ekonomii/ finansów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość wprowadzane zmiany I dynamizm pracy
  • Analityczne myślenie, umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość programu - Excel

Oferujemy

  • Szkolenia zapewniające możliwości rozwijania doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę sportową
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Hybrydowy czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page