Młodszy kontroler finansowy

MotoKariera s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy pełnych zapału, wykształconych kandydatów na stanowisko:

Nasz Klient oczekuje:

  • Pierwszych doświadczeń zawodowych zdobytych w controllingu,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności pracy zespołowej.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz część zmienną uzależnioną od efektów pracy,
  • narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

MotoKariera jest pierwszą w Polsce agencją specjalizującą się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse