Młodszy Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie miała szerokie możliwości rozwoju merytorycznego, ponieważ rola łączy w sobie kontroling operacyjny oraz finansowy, dotyczący działalności całej spółki. Jest to bardzo ciekawe miejsce dla kandydatów ceniących sobie partnerską współpracę oraz stabilne zatrudnienie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja działająca w branży Gas & Oil.

Opis stanowiska

  • Raportowanie oraz prognozowanie wyniku finansowego oraz przepływów pieniężnych
  • Udział w procesie budżetowania oraz kontroli i analizie kosztów
  • Analiza wskaźników finansowych, w tym kapitału pracującego
  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności spółki (sprzedaż, zapasy, KPI)
  • Wsparcie dla zespołu kontroli kredytowej - analiza sprawozdań klientów
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej
  • Kalkulacja rezerw

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min 2-3 lata doświadczenia w kontrolingu lub audycie finansowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (mile widziana znajomość SAP oraz COGNOS)
  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność, zorientowanie na realizację zadań
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne (nastawienie na współpracę z innymi działami)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Premia roczna
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page