Młodszy Kierownik Projektu (Deweloper Mieszkaniowy)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Młodszego Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Młodszego Kierownika Projektu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w zakresie przygotowania inwestycji mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowaniu projektów inwestycyjnych w segmencie mieszkaniowym
  • Analiza dokumentów planistycznych
  • Przygotowanie wniosków oraz pism administracyjnych
  • Współpraca z urzędami oraz gestorami mediów
  • Udział w procesie projektowym
  • Nadzór nad dokumentacją projektową
  • Udział w uzyskiwaniu pozwolenia na budowę

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie po stronie inwestora)
  • Znajomość procesu inwestycyjnego (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym)
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z przygotowaniem projektów inwestycyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena