Młodszy Inżynier Sprzedaży

Andra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale.
Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach – obiekty przemysłowe, zarządzanie energią
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkoleń
  • Pracę w młodym, wspierającym się zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych i tworzeniu koncepcji systemów chłodniczych
  • Udział w przygotowywaniu wycen instalacji
  • Przygotowywanie rysunków DWG – schematy instalacyjne, rysunki wykonawcze
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i umów handlowych

Wymagania:

  • Student (-ka) lub absolwent (-ka) Inżynierii środowiska lub Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie projektowe lub zawodowe w obszarze agregatów wody lodowej, systemów klimatyzacji i wentylacji
  • Otwartość na ludzi i rozwój
  • Cierpliwość do pracy z cyframi i dokumentami
  • Znajomość MS Office i AutoCAD
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane osoby z powiatu otwockiego i mińskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.