Młodszy Inżynier serwisu terenowego - Warszawa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera serwisu terenowego / Serwisant terenowy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący, światowy producent precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych, który oferuje innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie w najnowocześniejszych systemach medycznych, aparatach cyfrowych i osiągnięciach naukowych. Misją firmy jest wykorzystywanie wielokrotnie nagradzanych, zaawansowanych technologicznie produktów do poprawy zdrowia ludzi oraz do zwiększania ich bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.

Opis stanowiska

  • Obsługa serwisowa urządzeń medycznych do diagnostyki i zabiegów endoskopowych oraz chirurgii laparoskopowej w placówkach służby zdrowia publicznych i prywatnych:
    - naprawa automatycznych myjni-termodezynfektorów i urządzeń peryferyjnych
    - przeglądy aparatów endoskopowych i oprzyrządowania
  • Instalacja i przeglądy techniczne ww. urządzeń
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi ww. sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji wizyt serwisowych, przygotowywanie raportów napraw oraz uzupełnianie kart technicznych
  • Zarządzanie podręcznym magazynem części zamiennych
  • Bieżąca współpraca z zespołem handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego oraz administracji serwisu w zakresie planowania i raportowania działań serwisowych

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, mechatronika lub pokrewne
- Doświadczenie w obsłudze serwisowej
- Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
- Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (szkolenia i dokumentacja sprzętu w j. angielskim).
- Łatwość nawiązywania relacji, otwartość i komunikatywność
- Orientacja na klienta oraz umiejętność wychodzenia naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom
- Samodzielność, dokładność i dobra organizacja czasu

Oferujemy

- Praca w znanej, prestiżowej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
- Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy
- Bardzo dobre środowisko pracy i jakościowa praca w gronie ekspertów
- Praca mobilna - samochód służbowy do użytku prywatnego
- Opieka medyczna, ubezpieczenie NNW i multikafeteria
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page